Ogrodzenia na zamówienie

Ogrodzenia na zamówienie są szczególnie popularne wśród klientów indywidualnych. Dobrze dobrany model i kolor ogrodzenia może podkreślić bryłę budynku i styl wykończenia. Obecnie ogrodzenie oprócz swojej podstawowej funkcji jaką jest wyznaczenie granic działki i ograniczenie dostępu do danego terenu, może być elementem dekoracyjnym.

W naszej ofercie posiadamy nowoczesne modele, które świetnie współgrają z minimalistycznymi budynkami oraz modele klasyczne z nutką retro nawiązujące do dawnych ogrodzeń stalowych. Możliwe jest zamontowanie przęseł aluminiowych lub stalowych na słupkach systemowych, murkach wykonanych z cegły, betonu architektonicznego lub gabionów wypełnionych kamieniami. Do wyboru są również podmurówki o różnej wysokości i wyglądzie. Zastosowanie różnych materiałów, struktur i kolorów daje duże możliwości aranżacyjne. Kolor ogrodzenia możemy dopasować do odcienia stolarki okiennej lub elewacji. Oprócz kolorów z palety RAL są też do wyboru kolory drewnopodobne. Ich zastosowanie pozwoli stworzyć spójną całość z elementami architektury ogrodowej – altanami, budynkami gospodarczymi czy tarasem. Dodatkowo możemy wykonać elementy ogrodzeń według indywidualnych projektów na podstawie zdjęć lub rysunków projektanta bądź architekta. Własna produkcja pozwala nam wykonywać różne nietypowe zlecenia i realizować pomysły naszych klientów.

Oprócz walorów estetycznych przy wyborze ogrodzenia należy zwrócić uwagę na aspekty praktyczne. Na komfort użytkowania będzie miała wpływ wysokość ogrodzenia, usytuowanie furtek i bram oraz dodatkowe akcesoria na które się zdecydujemy. Już na etapie projektowania ogrodzenia powinniśmy również zastanowić się czy w przyszłości będzie nam potrzebny domofon lub brama otwierana automatycznie.

Doświadczenie i szeroki asortyment produktów które posiadamy w sprzedaży pozwalają nam stworzyć ogrodzenie szyte „na miarę” – dopasowane do konkretnego budynku oraz potrzeb użytkowników.

+48 713464994